fabryczne audio w Activ..

Gra muzyka
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

Tomek pisze:Przykładem mogą być nawet moje tweetery których nie miałem.
właśnie, wspomnę że to już poruszaliśmy na forum, tweetery w roczniku 2007 były a już 2008 niektóre linki już nie miały. Jak odbierałem auto z salonu, sprzedawca jak zajrzał do schowka to się zdziwił że mi dodano przelotkę do anteny a sam fakt 6 głośników które posiadam bardzo mnie ucieszył bo zaoszczędziłem koszt zakupu
Sympatyk forum :-)
Dameron
klubowicz
klubowicz
Posty: 58
Rejestracja: 25 lip 2010, 13:11
Przebieg: 6000
Silnik: 1,4 T-Jet
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Stamtąd

Post autor: Dameron »

ja mam dynamica tegorocznego odebralem w sierpniu. glosniki sa wszystkie, skora i sterowanie jest a gratis mi dodali podlokietnik tak ze nie powiem zlego slowa. no i jestem zaskoczony jak dobrze dziala rozpoznawanie mowy w bluetooth ale,, nie wiem do dzis jak tam wgrac liste kontaktow z tel. ;P - jeden niefart to to ze radyjko nie czyta mi MP3 i musze uzywac USB w schowku który jest BARDZO nieporecznie umieszczony,
Nie dyskutuj nigdy z idiotą... najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Post autor: emmer »

Dameron pisze:ja mam dynamica tegorocznego odebralem w sierpniu. glosniki sa wszystkie, skora i sterowanie jest a gratis mi dodali podlokietnik tak ze nie powiem zlego slowa. no i jestem zaskoczony jak dobrze dziala rozpoznawanie mowy w bluetooth ale,, nie wiem do dzis jak tam wgrac liste kontaktow z tel. ;P - jeden niefart to to ze radyjko nie czyta mi MP3 i musze uzywac USB w schowku który jest BARDZO nieporecznie umieszczony,
to masz dynamica z blu?

jak masz instrukcję to jest tam krok po kroku jak to zrobić. mi w zastępczym jak się bawiłem nie zajęło mi to dłuzej niż 5 min.

a odpowiadając na pierwszy post: jak nie ma instalacji z tyłu to bym się tym za bardzo nie martwił. jeżeli chcesz to zrobić żeby grało porządnie to lepiej zrobić samemu. koszt paru meetrów kabla głośnikowego plus głośniczki na tył to nie znowu taki wielki wydatek. a napewno będzie lepiej to wszystko funkcjonować niż te nasze membrany z papieru i kable grubości nitek :)
Awatar użytkownika
krzyspi
klubowicz
klubowicz
Posty: 235
Rejestracja: 27 wrz 2010, 18:32
Przebieg: 110250
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: SInt-Niklaas / Milikowo

Post autor: krzyspi »

emmer pisze:a odpowiadając na pierwszy post: jak nie ma instalacji z tyłu to bym się tym za bardzo nie martwił. jeżeli chcesz to zrobić żeby grało porządnie to lepiej zrobić samemu. koszt paru meetrów kabla głośnikowego plus głośniczki na tył to nie znowu taki wielki wydatek. a napewno będzie lepiej to wszystko funkcjonować niż te nasze membrany z papieru i kable grubości nitek
co to to napewno sam się za to wezme tylko troszkę mnie ździwiło że nawet kabli się komuś nie chciało pociągnąć mając wszystko na wierzchu...:/ no ale nic...znajdę chwile to się pobawie a "kochanemu salonikowi" narazie odpusze :D
"Będziemy wiecznie gnać.. ...nie próbuj nas zatrzymać... ...BO DROGA TO NASZ DOM"
ODPOWIEDZ