NaviTrax - gdzie jestem.

Łatwiej do celu
Awatar użytkownika
darkkam
klubowicz
klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 15 gru 2013, 21:30
Przebieg: 86000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy

NaviTrax - gdzie jestem.

Post autor: darkkam »

Ostatnio znalazłem w sieci NaviTrax aplikację na Androida. Śledzi nasze położenie i wstawia markery naszego położenia w Google Maps Częstotliwość aktualizacji można ustawiać od 1min do 60min. W smartfonie/tablecie wymagany jest włączony GPS i połączenie z internetem. TUTAJ wkleiłem aplikacje na moją stronkę, można śledzić aktualną pozycję użytkownika lub jego ślad (historię).
TUTAJ strona główna projektu.

Może są inne podobne aplikacje i ktoś nimi już się bawił? :)
Fiat 126p ('76) > Fiat 126p ELX ('97) > Fiat Siena 1.6 HL ('98) > Fiat Linea 1.4 ('09) > ???
Awatar użytkownika
darkkam
klubowicz
klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 15 gru 2013, 21:30
Przebieg: 86000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy

Re: Odp: NaviTrax - gdzie jestem.

Post autor: darkkam »

Dzisiaj mała wycieczka poza Wrocław. Ponownie przetestowałem NaviTrax-a, ustawione wysyłanie sygnału GPS co 2 minuty. Teraz już wszystko zadziałało, trasa została zapisana :grin::grin:(patrz linki podane w poprzednim poście).

Wysłane z NavRoad Mobio
Fiat 126p ('76) > Fiat 126p ELX ('97) > Fiat Siena 1.6 HL ('98) > Fiat Linea 1.4 ('09) > ???
Phyt0n
klubowicz
klubowicz
Posty: 112
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:19
Przebieg: 0
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: NaviTrax - gdzie jestem.

Post autor: Phyt0n »

widze ze zaprzestales bawienia sie Navitraxem? :) praktycznie kazda nawigacja ma zapis trasy do formatu, ktory mozesz sobie potem wyeksportowac np. do Google Maps ... kiedys bawilem sie w uaktualnianie mapy UMPpcPL ale tam wymagany jest zapis trasy co 1s, zeby slad byl szczegolowy ...

ja uzywam Yanosika jako systemu ostrzegania przed kontrolami i zagrozeniami na drodze - a dzieki jego wbudowanej nawigacji, ktora w sumie calkiem dobrze dziala i korzysta z w.w. mapy UMPpcPL, to po Polsce daje sobie rade bez niczego innego ... wyszlo mi ze przejechalem na Yanosiku jakies 6000km w ciagu kilku ostatnich miesiecy no i pare razy ustrzegl mnie przed kontrola drogowa ;)

do korzystania wydaje mi sie bardziej wygodny niz CB radio bo nie musisz pamietac zgloszenia tylko wyswietla Ci sie ono w miare zblizania do punktu, a z srednio 50-60tys. uzytkownikow aktywnych w sieci sporo rzeczy jest zauwazanych - szczegolnie oczywiscie na glownych trasach ...
Awatar użytkownika
darkkam
klubowicz
klubowicz
Posty: 458
Rejestracja: 15 gru 2013, 21:30
Przebieg: 86000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy

Re: NaviTrax - gdzie jestem.

Post autor: darkkam »

W mieście to chyba raczej mało potrzebne aby to używać, aczkolwiek poza miastem w trasie może się przydać :ok). Chodziło mi o przedstawienie i przetestowanie aplikacji.
Właśnie głównym powodem testowania było przesyłanie pozycji w czasie rzeczywistym, a nie jej odtworzenie w domu przed komputerem.
Ja używam z powodzeniem Naviexperta, tez ma wyskakujące informacje wysyłane oczywiście przez użytkowników o radarach, kontrolach drogowych, wypadkach itp. Jak potrzebuje wykupuje dostęp na miesiąc wrzucam tableta do auta i w drogę :) .
Fiat 126p ('76) > Fiat 126p ELX ('97) > Fiat Siena 1.6 HL ('98) > Fiat Linea 1.4 ('09) > ???
ODPOWIEDZ