Fifa 14

Różnosci
Raven91
klubowicz
klubowicz
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:31
Przebieg: 50000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Radzionków-Rojca

Fifa 14

Post autor: Raven91 »

Siemka siemka :D
Czy ktoś z was gra może w fife 14?
Jeśli tak to zapraszam mój nick na ORIGIN to raven9119
Renault Clio Obrazek
Fiat Linea Obrazek
Toyota Yaris 3 Obrazek
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Fifa 14

Post autor: mwas »

eeeee... Fifa... wiadomo, co kto lubi :ink Ja tam preferuję GTA V :luzak Lub coś z serii Call Of Duty / Medal Of Honor :luzak
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
helletic
Moderator
Moderator
Posty: 2707
Rejestracja: 10 mar 2012, 0:21
Przebieg: 221000
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podziękowań: 334 razy

Re: Fifa 14

Post autor: helletic »

COF i MOH rewelka :pivo ! Dla mnie #1 to Half Life :luzak
Linea Dynamic 1.4 8V connection end...
Renault Scenic II 1.6 16V in progress :luzak
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Fifa 14

Post autor: emmer »

na razie fifa jest ale 13. 14 nie kupuję - w tej cenie będę miał płyn do chłodnicy, płyn hamulcowy, i przegląd klimy :)
Awatar użytkownika
mireks
klubowicz
klubowicz
Posty: 968
Rejestracja: 15 lut 2010, 10:04
Przebieg: 65000
Silnik: 2.0 Multijet
Rocznik: 2012
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Fifa 14

Post autor: mireks »

Mój siostrzeniec uparł się na GTA V na konsolę (nie pamietam która). Jakimś cudem uzbierał 500 zł (pięćset) i kupił tą grę. Kosmiczne pieniądze. Coż, PR do gry był budowany od dłuższego czasu i widać skutecznie aby starczyło czasu na odłozenie okrągłej sumki. Pazernosć Rockstar Games - trudno nawet skomentować. Stawką było czy pierwszy otrzyma ją kurierem jego kumpel, który też uciułał na grę czy on. Przegrał o godzinę :-)

Rzecz jednak w tym, że przeszedł grę w 7-8h - główny wątek. Pominął misje poboczne - to fakt. To jest normalnie nie do pojęcia aby za 7h gry Rockstar wyciągnął od dzieciaków 160 zielonych.

Aha, sprawa jest rozwojowa. Niebawem odpalą możliwosć gry w sieci na sewerach Rockstara. Pewnie nie za darmo... :zły
Awatar użytkownika
helletic
Moderator
Moderator
Posty: 2707
Rejestracja: 10 mar 2012, 0:21
Przebieg: 221000
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podziękowań: 334 razy

Re: Fifa 14

Post autor: helletic »

A później się dziwią, że piractwo się szerzy...
Linea Dynamic 1.4 8V connection end...
Renault Scenic II 1.6 16V in progress :luzak
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Fifa 14

Post autor: mwas »

hola hola... Jeśli ktoś się skusił na wydanie 5ciu stówek na gierkę, to musi być to jakiś meeeeeeega maniak... Tyle kosztowała wersja kolekcjonerska !! Nie pamiętam dokładnie co w niej się znajdowało, ale na pewno nic, co byłoby warte 300 zł :zdiwiony (była tam chyba dodatkowa, wypasiona mapa, plakat, jakas czapeczka, plecak i nie wiem czy coś jeszcze) A 300 zł ponieważ wersja standardowa gry (czytaj: gra w pudełku ze standardową mapką) kosztuje tyle samo, co inne tytuły na konsolę, czyli ok 200 zł.
mireks, mówisz 7-8h na przejście głównego wątku gry... może i się da, ale... co to za gra ! Poza tym oprócz głównej fabuły jest tam jeszcze maaaasa innych, fajnych rzeczy do robienia :ink
A odnośnie gry online, to serwery ruszyły dokładnie 1 października. Niestety na początku były tak obciążone, że nie bardzo opłacało się tam logować, a jeśli chodzi o opłaty za użytkownie: samo GTA Online nie jest płatne. Zapłacic muszą ewentualnie posiadacze konsol za dostęp do usług sieciowych. Mowa tutaj przede wszystkim o użytkownikach XBOX'a - potrzebne jest tzw konto Xbox Live Gold, za które trzeba jakieś tam pieniądze zapłacić, ale... jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, to przy opcji dość drogiej, czyli niecałe 20 zł za miesiąc nire jest to masakryczny koszt :ink
Sorki za OFFTOP, ale pewne rzeczy muszą być jasne :lacha
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Raven91
klubowicz
klubowicz
Posty: 37
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:31
Przebieg: 50000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Radzionków-Rojca

Re: Fifa 14

Post autor: Raven91 »

Mi właściwie dziewczyna zrobiła prezent :D Jedyną grą oryginalną był CS, bo te 50zł mogłem dać xD
No powiem 120zł nie jest mało no ale jak prezent to nie pogardzę :D Co do piractwa to fakt faktem jakby ceny gier były przynajmniej o połowę niższe to liczba klientów wzrosła by przynajmniej o 50-70%.
Wszyscy są pazerni ale ROCKSTAR Przesadziło za 500zł GTA?(!)
Renault Clio Obrazek
Fiat Linea Obrazek
Toyota Yaris 3 Obrazek
Awatar użytkownika
wazka
klubowicz
klubowicz
Posty: 145
Rejestracja: 02 kwie 2011, 16:36
Przebieg: 56000
Silnik: 1.4 T-Jet 16v + LPG
Rocznik: 2010
Lokalizacja: okolice Krakowa
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Fifa 14

Post autor: wazka »

FIFA... :pomysli
Na rozluźnienie ok a tak to WIEDŹMIN- Zabójca królów :brawo :brawo :brawo
Przechodzę już czwarty raz, a i tak cieszę się jak dziecko :brawo :brawo
Awatar użytkownika
mireks
klubowicz
klubowicz
Posty: 968
Rejestracja: 15 lut 2010, 10:04
Przebieg: 65000
Silnik: 2.0 Multijet
Rocznik: 2012
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Kontakt:

Re: Fifa 14

Post autor: mireks »

mwas pisze:hola hola... Jeśli ktoś się skusił na wydanie 5ciu stówek na gierkę, to musi być to jakiś meeeeeeega maniak... Tyle kosztowała wersja kolekcjonerska !! Nie pamiętam dokładnie co w niej się znajdowało, ale na pewno nic, co byłoby warte 300 zł :zdiwiony (była tam chyba dodatkowa, wypasiona mapa, plakat, jakas czapeczka, plecak i nie wiem czy coś jeszcze) A 300 zł ponieważ wersja standardowa gry (czytaj: gra w pudełku ze standardową mapką) kosztuje tyle samo, co inne tytuły na konsolę, czyli ok 200 zł.
Maciek, zgadza się to była wersja kolekcjonerska, ale jej cena przygniata. Co do serwerów nie miałem pewności więc dziękiz a info.

A te 7-8h gry... jednak mało. W swoim czasie "zainwestowałem" w Mafię 2. I po 10h było już po wszystkim. Kolejna chybiona rozrywka - najnowsze SimCity - kilka godzin gry i ograniczenia zabijają zabawę. Miasto można budować na bardzo ograniczonym obszarze. Wcześniej Cywilizacja 5 - maksymalnie uproszczona w stosunku do poprzedniczek sprowadzała się do klikania w odpowiednim czasie odpowiednich ikonek. Nie wymagała jakiejś konkretnej strategii. Wszystko działo się automatycznie. W sam raz dla nowego pokolenia graczy :-) Blizzard też się przestrzelił z Diablo III. Cena wysoka, a poziom podobno znacznie niższy niż w Diablo II.
Jeśli GTA 5 wyjdzie na PC, to pewnie po nią sięgnę, ale dopiero wtedy gdy ceny spadną do realnych poziomów. Rockstar zawsze wytyczał standardy w tym gatunku gier więc pewnie i tutaj się nie zawiodę :zlośnik
GTA 4 nadal leży na półce i czeka na przejście :luzak

I znów off top :-<<
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Fifa 14

Post autor: mwas »

ehhh... no to OFF TOPu ciąg dalszy :lacha Ale co tam... w sumie gadamy o grach :ink

Hehe, GTA IV mam juz zaliczone, ale... mam w nim braki :luzak Więc mam ambitny plan wielkiego powrotu do tego tytułu i kompleksowe go "obsłużenie", a posiadam komplet, łącznie z dodatkami :ink
Odnośnie dystrybucji GTA V na PC - na chwile obecną R* milczy na ten temat, ale chodzą pogłoski, że ma się w końcu pojawić. Na szczęście PCtowców, gry na tą platformę są duuuuużo tańsze w porównaniu do tych samych w wersjach konsolowych, dlatego nie przewiduję tutaj jakiejś mega drożyzny.
Wracając jeszcze na chwilę do czasu gry... Mirek, 7-8h w przypadku GTA V to jest wydaje mi sie na jakimś mega speedzie dosłownie nie zważając na nic, co dzieje się do okoła, a tutaj w tej grze są na prawdę smaczki. Poza tym, to 7-8h to jest tylko i wyłącznie główna fabuła, czytaj: misje, które trzeba wykonać, aby zobaczyc napisy końcowe, ale oprócz tych jest jeszcze maaasa innych rzeczy, które należy wykonać, aby osiągnąć 100% wykonania i gry, i tak na prawdę wyznacznikiem czasu rozgrywki powinno być tutaj właśnie zdobycie owego 100%. W internecie chodzą opinie, że da sie to zrobić w ok 50h gry, ale dla mnie to i tak coś mało ! Ja tłukę w to od momentu samej premiery, cyli 17.09.2013, niemlaże codziennie po jakieś 2-3h i mam w tej chwili 82% wykonania całości, a wierz mi, przede mną jescze masa roboty :ink A zabawa jest przednia, więc gorąco polecam :ink
Jeśli chodzi o ceny gier i piractwo: może niektórych tutaj zbulwersuje to, co teraz napiszę, ale trudno: jak kogoś nie stać na grę, to niech jej nie kupuje. Jeśli ktoś uważa, że gry na konsole są za drogie, to niech nie kupuje konsoli ! W nas, Polakach drzemie jeszcze takie przeświadczenie: po co mam wydawać 80 zł na grę, skoro mogę ją za darmochę ściągnąć z neta ?? I nikt nie myśłi tutuaj o tym, że ktoś musiał włożyć troche trudu, żeby ta gra w ogle powstała. Piszę tutaj o 80 zł za grę ponieważ średnio tyle kosztują gry na PC. W przypadku konsoli jest to niestety więcej. Brutalna prawda jest taka, że w PL mamy jedne z niższych cen gier na rynku ! Różnice nie są jakieś kosmiczne, ale jednak. Czyli dajmy na to: za GTA V w PL zapłaciłem 199 zł, w GB ta gra kosztuje 43 funty, co w przeliczeniu daje nam ok 230 zł. To nie ceny gier (i nie tylko gier, to samo tyczy się również normalnego oprogramowania użytkowego) są tutaj problemem a niestety poziom naszych zarobków. Tak samo można to zastosować do wszelkich innych dóbr, jakie konsument może nabyć, chociażby paliwo i przelicznik ile litrów tegoż surowca może zakupić polak i niemiec ze średniej pensji. Dopóki nie zmieni się nasza mentalność, dopóty będzie tak, jak jest. Nie mam zamiaru być dla nikogo przykładem. Nie s..am również kasą, żeby kupować sobie co chwilę nową grę, dlatego inwestuję tylko w to, co na prawdę, mnie interesuje. Wolę odłożyć kilka PLNów i raz-dwa razy w roku kupić sobie jakiś tytuł na konsole, przy którym miło spędzę kilka ładnych godzin :ink niż kombinować z przerabianeim konsoli, ściąganiem gier i w ten sposób (i nie bójmy się użyć tutaj tego słowa) okradaniem twórców i wydawców.
A co do wersji kolekcjonreskich... no niestety, zasada jest taka, że takie wersje, niezależnie cyz jest to film, książka, gra, muzyka, czy cokolwiek innego, zawsze musi kosztować swoje. Trochę się dziwię ludziom, którzy ładują tyle kasy w takie wersje, ale to już jest ich sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi :ink Tak jak pisałem wcześniej: GTA V na konsole (niezależnie czy to XBOX, czy PS3) spokojnie można kupić za ok 200 zł. Zapewne wersja na PC będzie tańsza, jak to zwykle bywa :ink

Jeśli doszedłeś do tego miejsca to gratuluję :luzak I przepraszam za tak długi wywód nie na temat gry, o której ten wątek powstał :ink Przepraszam więc za OFF TOP :oj
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Fifa 14

Post autor: emmer »

jedni kupują sobie gry kolekcjonerskie a drudzy Fiata Linę - kto bogatemu zabroni :)
Michał
klubowicz
klubowicz
Posty: 153
Rejestracja: 04 maja 2013, 0:09
Przebieg: 63500
Silnik: 1.4 T-Jet
Rocznik: 2008

Re: Fifa 14

Post autor: Michał »

a ja tam preferują poczciwego węża z nokii :zlośnik
ale lubię też pograć w Forze 4, nowe simcity, uwielbiam serię Football Manager,
Awatar użytkownika
mpsfc
klubowicz
klubowicz
Posty: 1136
Rejestracja: 16 maja 2010, 23:40
Lokalizacja: Orłowo k. Inowrocławia
Podziękował: 57 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Re: Fifa 14

Post autor: mpsfc »

A tu, pod koniec misji, powstało powiedzonko: "Nie był na wojnie kto nie grał w Warblade" :banan :zlośnik
Piszę poprawnie po polsku. Ortograficznym ofermom, pseudodyslektykom i innym patentowanym leniom mówimy stanowcze nie :)
ODPOWIEDZ