Stopka+antena, oraz zamienniki

Gra muzyka
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5147
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 276000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowań: 650 razy

Re: Stopka+antena, oraz zamienniki

Post autor: smak56 »

Phenix, nie widać Twojego posta.
smak56
* * * *
Obrazek
Phenix
klubowicz
klubowicz
Posty: 344
Rejestracja: 04 cze 2016, 8:30
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Stopka+antena, oraz zamienniki

Post autor: Phenix »

@smak56
Czy tak samo odbiera Ci radio na tym zamienniku ? Ja własnie zamówiłem w vv ta uszczelkę koszt 37zł z odbiorem osobistym bo moja juz strasznie wygląda.
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5147
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 276000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 397 razy
Otrzymał podziękowań: 650 razy

Re: Stopka+antena, oraz zamienniki

Post autor: smak56 »

Phenix pisze: 22 sie 2023, 12:11 @smak56
Czy tak samo odbiera Ci radio na tym zamienniku ? Ja własnie zamówiłem w vv ta uszczelkę koszt 37zł z odbiorem osobistym bo moja juz strasznie wygląda.
Kupiłem ten zamiennik, gdyż potrzebowałem uszczelki (podkładki) i bacika. Po wyjęciu anteny z auta okazało się, że uszczelka od kupionej jest troszeczkę za duża. Zamontowałem więc kompletny zamiennik, który pasuje jak fabryczny. Moim zdaniem odbiera jakby trochę lepiej niż poprzednia (może to sugestia). Parkuję w takim miejscu (wieś), gdzie oryginalna antena nie odbierała kilku zaprogramowanych stacji. Na tej są wszystkie.
smak56
* * * *
Obrazek
Phenix
klubowicz
klubowicz
Posty: 344
Rejestracja: 04 cze 2016, 8:30
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy

Re: Stopka+antena, oraz zamienniki

Post autor: Phenix »

Uszczelke podstawy anteny wymieniłem na tą z VV pasuje idealnie (jak oryginał) , dodatkowo wymieniłem uszczelkę -oring koło gwintu pod podstawą anteny , bo fabryczny był już płaski dzięki temu nie musiałem dawać mas uszczelniających . Do tego wszystkie połączenia potraktowałem płynem do złączy elektrycznych , który czyści i usuwa patynę oraz zabezpiecza połączenie przed powtórnym jej powstawaniu.
Ps. Nie miałem klucza 22 fajkowego czy odstawionego a grzechotka nie podeszła więc zrobiłem to płaskim kluczem 22 bez trudu da się to zrobić , nakrętki jest lekko dokręcona wystarczy popuścić i reszcze robimy palcami , a mam duża dłoń rękawiczki rozmiar 10 lub 11 , XL nitryle .

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ