Ogłoszenia z Linkami

Informacje ogólne
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5140
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 649 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: smak56 »

duskap pisze: 15 lis 2018, 1:07
Nie wiem czego szukasz po prostu... Bo jak na używane auto to jest ona wręcz w perfekcyjnym stanie.
No nie wiem.
Przyjedź kiedyś na zlot to zobaczysz używane auta w perfekcyjnym stanie. O samochodzie Tomka nie będę pisał, gdyż jest to unikat. Pozostałe też nie mają (jak piszesz) eksploatacyjnych zarysowań, wgniotek czy parkingowych obcierek. Jest tak jak pisze luk006, albo auto wygląda albo nie, albo ma to coś - albo nie ma.
smak56
* * * *
Obrazek
Szczypior
klubowicz
klubowicz
Posty: 818
Rejestracja: 03 lut 2018, 1:06
Przebieg: 170000
Silnik: 1,3 mjet
Rocznik: 2007
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: Szczypior »

Nikt z nas nie widział i ciężko oceniać w jakim jest stanie .
Prawda jest taka że baaaardzo ciężko kupić dobre auto .
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: duskap »

smak56 pisze: 15 lis 2018, 10:15
duskap pisze: 15 lis 2018, 1:07
Nie wiem czego szukasz po prostu... Bo jak na używane auto to jest ona wręcz w perfekcyjnym stanie.
No nie wiem.
Przyjedź kiedyś na zlot to zobaczysz używane auta w perfekcyjnym stanie. O samochodzie Tomka nie będę pisał, gdyż jest to unikat. Pozostałe też nie mają (jak piszesz) eksploatacyjnych zarysowań, wgniotek czy parkingowych obcierek. Jest tak jak pisze luk006, albo auto wygląda albo nie, albo ma to coś - albo nie ma.
Linea Tomka to ewenement. I większość aut forumowiczów to ewenement :) Tak jak całe LKP to ewenement na skalę światową.
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5140
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 649 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: smak56 »

duskap pisze: 15 lis 2018, 20:47 Linea Tomka to ewenement. I większość aut forumowiczów to ewenement :) Tak jak całe LKP to ewenement na skalę światową.
I tutaj się zgadzam w 100 %.
Na ostatnim zlocie pojawił się EGON i fruugo. Pierwszy z nich szukał prawie trzy lata, ale znalazł. Drugi też ma niczego sobie autko. Obydwaj coś tam sobie udoskonalają, poprawiają pod siebie i są zadowoleni. Tak więc trochę cierpliwości i można znaleźć dobre auto.
Ja na swoje też czekałem ponad dwa lata.
smak56
* * * *
Obrazek
Awatar użytkownika
luk006
klubowicz
klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 13 cze 2011, 22:55
Przebieg: 18972
Silnik: 1,4 77KM
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: luk006 »

duskap pisze: 11 lis 2018, 20:09 Akurat znam to auto i ja uważam, że to normalnie użytkowane, NIC NIE KOMBINOWANE i bardzo warte zakupu auto. Jak auto jeździ to zazwyczaj ma ryski, wgniotki. Nikt przed sprzedażą nie wymienia czegoś w zawieszeniu (drążek, łączniki->groszowa sprawa) bo po 1 wygląda to na picowanie a po drugie tnie się koszty bo nikt nie dopłaci za nakład czasu i kasy na części i mechanika. Zwłaszcza jak już ma się nowe auto :)
Turbina działa właśnie tak jak opisałeś w tym modelu. Sprzęgło również tak chodzi w tym aucie (wymaga przyzwyczajenia, dla porównania 1,4 8V i T-Jet zupełnie inaczej chodzą). Wentylator przy włączonej klimie włącza się nawet na zimnym silniku. Reszta to drobiazgi. Silnik i skrzynia igiełka a to najważniejsze.
Pełen serwis, tylko na plusy wszystko. To nie jest nowe auto z salonu i cena też nie ta :)
Ja w marcu kupiłem drugą Lineę i miała już 4 przycierki (1 z mojej winy). A pierwsza, którą mam od nowości to ma pełno obić, rys, wgnieceń (z czego tylko 2 są naszą sprawką).
Można oczywiście kombinować przed sprzedażą... pytanie po co?
Przez jakiś czas myślałem, że może coś ze mną jest nie tak i faktycznie szukam kwadratowych jaj przed zakupem. Po przejechaniu Lineą z Torunia, przejechałem dwoma innymi i zdecydowaliśmy się na zakup poniższej, poza nawiasem dwa kilometry od domu :-). Była nieco droższa, ale stan techniczny nieporównywalny... Samo auto bez porównania dynamiczniejsze, z turbiny nie dobiegają świsty itp. Owszem auto również posiada wgniotki - w końcu to dziesięcioletni samochód.
Natomiast jeśli piszesz, że silnik, turbina, sprzędło i cała reszta w toruńskiej Linei to tzw. igiełka, to z całym szacunkiem... Albo masz w tym jakiś interes, by tak pisać albo nie masz pojęcia co piszesz. Przedstawiłem toruńską Lineę najobiektywniej jak potrafię i niestety wszystkie rzeczy, o których pisałem są faktem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kiedyś Linea 1,4 77 KM ale żona zrobiła tuning optyczny przy wymuszeniu pierwszeństwa. Obecnie rumuńsko-francuski cud technologiczny w osobie Drakuli Lodgy.
Awatar użytkownika
michalexc
klubowicz
klubowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 sie 2015, 22:15
Przebieg: 137000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: michalexc »

Ładne autko niech się sprawuje. A jaki przebieg ma?
Awatar użytkownika
luk006
klubowicz
klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 13 cze 2011, 22:55
Przebieg: 18972
Silnik: 1,4 77KM
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: luk006 »

Dziękuję. 103 tys.
kiedyś Linea 1,4 77 KM ale żona zrobiła tuning optyczny przy wymuszeniu pierwszeństwa. Obecnie rumuńsko-francuski cud technologiczny w osobie Drakuli Lodgy.
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5140
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 649 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: smak56 »

luk006 pisze: 17 lis 2018, 13:04 ....... zdecydowaliśmy się na zakup poniższej, poza nawiasem dwa kilometry od domu :-). Była nieco droższa, ale stan techniczny nieporównywalny... Samo auto bez porównania dynamiczniejsze, z turbiny nie dobiegają świsty itp.......
Gratulacje! Niech się sprawuje :ok)
smak56
* * * *
Obrazek
Awatar użytkownika
luk006
klubowicz
klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 13 cze 2011, 22:55
Przebieg: 18972
Silnik: 1,4 77KM
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: luk006 »

Dzięki! :-).
kiedyś Linea 1,4 77 KM ale żona zrobiła tuning optyczny przy wymuszeniu pierwszeństwa. Obecnie rumuńsko-francuski cud technologiczny w osobie Drakuli Lodgy.
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: duskap »

luk006 pisze: 17 lis 2018, 13:04
duskap pisze: 11 lis 2018, 20:09 Akurat znam to auto i ja uważam, że to normalnie użytkowane, NIC NIE KOMBINOWANE i bardzo warte zakupu auto. Jak auto jeździ to zazwyczaj ma ryski, wgniotki. Nikt przed sprzedażą nie wymienia czegoś w zawieszeniu (drążek, łączniki->groszowa sprawa) bo po 1 wygląda to na picowanie a po drugie tnie się koszty bo nikt nie dopłaci za nakład czasu i kasy na części i mechanika. Zwłaszcza jak już ma się nowe auto :)
Turbina działa właśnie tak jak opisałeś w tym modelu. Sprzęgło również tak chodzi w tym aucie (wymaga przyzwyczajenia, dla porównania 1,4 8V i T-Jet zupełnie inaczej chodzą). Wentylator przy włączonej klimie włącza się nawet na zimnym silniku. Reszta to drobiazgi. Silnik i skrzynia igiełka a to najważniejsze.
Pełen serwis, tylko na plusy wszystko. To nie jest nowe auto z salonu i cena też nie ta :)
Ja w marcu kupiłem drugą Lineę i miała już 4 przycierki (1 z mojej winy). A pierwsza, którą mam od nowości to ma pełno obić, rys, wgnieceń (z czego tylko 2 są naszą sprawką).
Można oczywiście kombinować przed sprzedażą... pytanie po co?
Przez jakiś czas myślałem, że może coś ze mną jest nie tak i faktycznie szukam kwadratowych jaj przed zakupem. Po przejechaniu Lineą z Torunia, przejechałem dwoma innymi i zdecydowaliśmy się na zakup poniższej, poza nawiasem dwa kilometry od domu :-). Była nieco droższa, ale stan techniczny nieporównywalny... Samo auto bez porównania dynamiczniejsze, z turbiny nie dobiegają świsty itp. Owszem auto również posiada wgniotki - w końcu to dziesięcioletni samochód.
Natomiast jeśli piszesz, że silnik, turbina, sprzędło i cała reszta w toruńskiej Linei to tzw. igiełka, to z całym szacunkiem... Albo masz w tym jakiś interes, by tak pisać albo nie masz pojęcia co piszesz. Przedstawiłem toruńską Lineę najobiektywniej jak potrafię i niestety wszystkie rzeczy, o których pisałem są faktem.
Interesu żadnego nie mam. Natomiast tamta chodzi identycznie jak ojca 1,3 M-Jet. Zarówno turbo jak i sprzęgło. Chyba, że obie coś mają nie tak ale wątpię. Może to kwestia używania auta. Moje 2 T-Jety też chodzą "inaczej" ale to pewnie dlatego, że ta co mam od nowości jest jeżdżona od początku ostro (3 kpl tarcz i klocków a ma 100 tys km) a druga po dziadkowemu (83 tys km i miała pierwsze tarcze ale 2 kpl klocków).
Ważne, że kupiłeś to z czego jesteś zadowolony (ale ta z Torunia zła moim zdaniem nie jest :)). I najlepszy możliwy kolor bo obie moje są w tym Flamenco Red :)
Awatar użytkownika
luk006
klubowicz
klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 13 cze 2011, 22:55
Przebieg: 18972
Silnik: 1,4 77KM
Rocznik: 2010
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: luk006 »

duskap pisze: 17 lis 2018, 22:55
Ważne, że kupiłeś to z czego jesteś zadowolony (ale ta z Torunia zła moim zdaniem nie jest :)). I najlepszy możliwy kolor bo obie moje są w tym Flamenco Red :)
:-) Zobaczymy jak się będzie sprawować :-). Podobno te czerwone są najszybsze ;-).
kiedyś Linea 1,4 77 KM ale żona zrobiła tuning optyczny przy wymuszeniu pierwszeństwa. Obecnie rumuńsko-francuski cud technologiczny w osobie Drakuli Lodgy.
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3805
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: ślimak »

88=))
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5140
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 649 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: smak56 »

luk006 pisze: 18 lis 2018, 14:33 Podobno te czerwone są najszybsze ;-).
Wchodzisz na śliski grunt! panic http://lineaklubpolska.pl/viewtopic.php ... jaki+kolor
smak56
* * * *
Obrazek
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: duskap »

Ten T-Jet Emotion to identyczna jak ta co kupiłem w marcu :) Tylko moja miała 83 tys km, z PL salonu, od 1 właściciela (ale poprzez komis sprzedawał, komis brał 3 tys prowizji czyli właściciel dostał 10 tys) i kosztowała 13 tys ;)
krupniok
klubowicz
klubowicz
Posty: 186
Rejestracja: 26 cze 2017, 23:35
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 T-Jet + LPG
Rocznik: 2008
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Ogłoszenia z Linkami

Post autor: krupniok »

ślimak pisze: 18 lis 2018, 14:47 Dosyć wypasiona :

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-line ... c8ec43f48d
Będzie się miało co psuć :ok)
ODPOWIEDZ