WITAM --- mam zamiar kupić linea

Jesteś nowy przywitaj się z nami
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

witam. mam zamiar kupić fiata linea 1.4 tjet. liczę, że pomożecie mi w dokonaniu wyboru.

mam upatrzony egzemplarz. czy mogę tutaj wkleić link z oferty oraz fotki które zrobiłem podczas oględzin?
Awatar użytkownika
martens24
klubowicz
klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: 07 lut 2014, 13:22
Przebieg: 280000
Silnik: 1.4 16v Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: martens24 »

Pewnie. Ktoś z forum zawsze doradzi:)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

to jest ten samochód:
https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-line ... Bvtiv.html

tutaj sa fotki które zrobiłem przy oględzinach
https://photos.app.goo.gl/DckBF4JfGeLFBCsP8

samochód ma przejechane prawie 119 tyś km. W książce dziwne bo są dwa wpisy: 1 chyba przy pierwszym przeglądzie, 2 przy wyjechaniu samochodu z niemiec do polski? Dla mnie to dziwne. Kto by po 9 latach i zaraz przed sprzedażą robił przegląd?

Zerknijcie na fotki i ofertę czy warto się zainteresować. Samochód miał mega rozładowany akumulator jednak sprzedawca musiał go przestawić żeby wyjechać innym dla klienta. Samochód odpalił z pomocą innego aku. Po zgaszeniu oczywiście sam nie odpalił. kontrolki świeciły się. Menu przestawiłem na polskie. Jest to chyba ten komputer najbardziej rozbudowany. Jest tempomat którego nie może nie być. Jest klima (obojętnie, że manual, nigdy innej nie miałem).

edit
właśnie przeczytałem, że wersja dynamic powinna mieś skórzaną kierownicę oraz sterowanie z kierownicy (6 przycisków). W przedstawionym egzemplarzu tego nie ma. Kierownica była wymieniana po strzale poduszki i wstawiona najtańsza jaką dało rade znaleźć?
Ostatnio zmieniony 01 sty 2019, 15:17 przez CHCEkupicLINEA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: adamson »

Na pewno ktoś pomoże, znawców tematu na forum nie brakuje :ok).
Z drugiej jednak strony na "odległość" ciężko ocenić :ink.
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
pogromcaslaskiej
klubowicz
klubowicz
Posty: 527
Rejestracja: 20 sie 2013, 22:35
Przebieg: 72000
Silnik: 1.4 16v Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: pogromcaslaskiej »

Dlaczego nie ma skóry na kierownicy 😏
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

właśnie to napisałem w edytowanym poście wyżej...
zacytuje sam siebie:
właśnie przeczytałem, że wersja dynamic powinna mieś skórzaną kierownicę oraz sterowanie z kierownicy (6 przycisków). W przedstawionym egzemplarzu tego nie ma. Kierownica była wymieniana po strzale poduszki i wstawiona najtańsza jaką dało rade znaleźć?
także nie ma reflektory przeciwmgielne ......... według specyfikacji powinny być. brak reflektorów i brak włącznika w kabinie

edit
może warto przenieść posty do
http://www.lineaklubpolska.pl/viewtopic ... start=1320
pogromcaslaskiej
klubowicz
klubowicz
Posty: 527
Rejestracja: 20 sie 2013, 22:35
Przebieg: 72000
Silnik: 1.4 16v Turbo
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Tarnowskie góry
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podziękowań: 44 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: pogromcaslaskiej »

Odpuść sobie tą sztuke,po co kupować coś wypadkowego będąc świadomym tego faktu😉
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: mwas »

Ona niekoniecznie musi być powypadkowa, na rynek niemiecki te auta były wypuszczane w dziwnych konfiguracjach wyposażenia. Jeśli w kabinie nie ma włącznika świateł przeciwmgielnych to znaczy, że najprawdopodobniej nie było ich od samego początku :pomysli
Masz gdzieś VIN tego auta ? Możemy spróbować sprawdzić w ePer'ze konfigurację, w jakiej auto opuściło fabrykę :ink Można również udać się do ASO Fiata z prośbą, żeby sprawdzili historię serwisową w swoim systemie :ink
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

ogólnie samochód wygląda pozytywnie. środek ładny, lakier ok. jeśli to prawda, że po vinie wyjdzie, że miał kierownice skóra i przeciwmgłowe to oczywiście odpuszczam. niby drążek zmiany biegów też skóra powinna być ale nie potrafię sobie przypomnieć jak było. po zdjęciach chyba nie widać. nie wiem jak linea wygląda drążek skóra i nie skóra. Jutro powinienem mieć vin to może ktoś grzecznościowo mi sprawdzi.

znacie jakiś przypadek żeby dana wersja była bez kilku rzeczy ze specyfikacji? na logikę kto zrezygnuje z kierownicy nieskórzanej....
skory85
klubowicz
klubowicz
Posty: 1351
Rejestracja: 16 paź 2016, 23:50
Przebieg: 173000
Silnik: 1.4 V8+lpg
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Sławków
Podziękował: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 141 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: skory85 »

Jak coś to poczekaj może któryś kolega z forum będzie sprzedawał swoją linkę. :jazda masz wtedy pełna dokumentację co było robione :ok)
Fiat 125p, Polonez Atu, Fiat Palio, Fiat Cinquecento, Fiat Punto II no i Linijka i czarny pug 308 II sw
Awatar użytkownika
EGON
Posty: 271
Rejestracja: 05 gru 2015, 16:19
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 63 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: EGON »

Moja do sprzedania krajowa, mały przebieg, nowy gaz. Całą masa części nowych. Wiem że drogo no ale auto jest mocno doinwestowane. Cenę można ponogcjowac jak coś priv. https://www.olx.pl/oferta/fiat-linea-1- ... xWJht.html
Ostatnio zmieniony 01 sty 2019, 22:01 przez EGON, łącznie zmieniany 1 raz.
Fiat Linea Emotion 1.4 T-Jet 2007
skory85
klubowicz
klubowicz
Posty: 1351
Rejestracja: 16 paź 2016, 23:50
Przebieg: 173000
Silnik: 1.4 V8+lpg
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Sławków
Podziękował: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 141 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: skory85 »

CHCEkupicLINEA pisze: 01 sty 2019, 21:01 ogólnie samochód wygląda pozytywnie. środek ładny, lakier ok. jeśli to prawda, że po vinie wyjdzie, że miał kierownice skóra i przeciwmgłowe to oczywiście odpuszczam. niby drążek zmiany biegów też skóra powinna być ale nie potrafię sobie przypomnieć jak było. po zdjęciach chyba nie widać. nie wiem jak linea wygląda drążek skóra i nie skóra. Jutro powinienem mieć vin to może ktoś grzecznościowo mi sprawdzi.

znacie jakiś przypadek żeby dana wersja była bez kilku rzeczy ze specyfikacji? na logikę kto zrezygnuje z kierownicy nieskórzanej....
No i masz Egon chce sprzedać swojego t jet w wersji emotion znajdź go na forum i się dogadaj😉
Fiat 125p, Polonez Atu, Fiat Palio, Fiat Cinquecento, Fiat Punto II no i Linijka i czarny pug 308 II sw
duskap
klubowicz
klubowicz
Posty: 1818
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:46
Przebieg: 113000
Silnik: 1,4 T-Jet+LPG
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Kraków / Bydgoszcz
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: duskap »

Również mam do sprzedania identycznego T-Jeta Emotion jak ma EGON, lecz moja jest bordowa i rok młodsza.
Zapraszam na PW
CHCEkupicLINEA
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 01 sty 2019, 11:40
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 tjet
Rocznik: 2009

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: CHCEkupicLINEA »

EGON pisze: 01 sty 2019, 22:00 Moja do sprzedania krajowa, mały przebieg, nowy gaz. Całą masa części nowych. Wiem że drogo no ale auto jest mocno doinwestowane. Cenę można ponogcjowac jak coś priv. https://www.olx.pl/oferta/fiat-linea-1- ... xWJht.html
wygląda faktycznie ładnie jednak co się stało z tym przebiegiem? podaj mi datę pierwszej rejestracji zobaczę na historii pojazdu co tam słychać.

napisz tutaj lub pw na temat, dwumasy, turbo, klimy, napraw które robiłeś oraz naprawa blacharska (lakier szpachla). oczywiście forum przelece i sie dowiem co robiłes ale to jutro w pracy dopiero jak bedę miał czas
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: WITAM --- mam zamiar kupić linea

Post autor: adamson »

FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
ODPOWIEDZ