mokro pod tylnymi dywanikami

will
Moderator
Moderator
Posty: 3418
Rejestracja: 04 gru 2009, 20:04
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Markotów Duży
Podziękował: 140 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Re: mokro pod tylnymi dywanikami

Post autor: will »

Sprawdzić trzeba
LINEA 1.4 8V DYNAMIC
Astra K 1.4
czorny
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2016, 15:59
Przebieg: 160000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2009

Re: mokro pod tylnymi dywanikami

Post autor: czorny »

Witam. Dzisiaj walczyłem trochę z moją lineą. Porobiłem trochę testów, trochę popatrzyłem i z moich prac wynika, że uszczelki przy drzwiach są szczelne i odpływy w drzwiach i na podszybiu drożne. Z wylotu powietrza na nogi tylnych pasażerów według mnie nie moze lecieć woda ponieważ wylot powietrza wychodzi pod przednim fotelem na wykładzinę a ja mam mokro praktycznie tylko przy tylnym siedzeniu, czyli według mnie jakby miało tam lecieć to mokre byłaby wykładzina od wylotu powietrza do miejsca gdzie mam mokro. Filtr kabinowy nie jest nowy ale na pewno nie jest do wymiany. Ale wydaję mi się że udało mi się załatwić problem z parowaniem szyb, tzn. spadło cięgno(czy jak to nazwac, to cos co przesuwa) od przesuwania obieg zewnętrzny-wewnętrzny powietrza i było cały czas na obiegu wewnętrznym. Wyssałem trochę tej wilgoci odkurzaczem i teraz wstawiam do ciepłego garażu i będę obserwował. Poinformuje Was jak coś więcej uda mi się ustalić. Na chwilę obecną dziękuje wszystkim za wskazówki i pomoc. pozdraiwam
will
Moderator
Moderator
Posty: 3418
Rejestracja: 04 gru 2009, 20:04
Przebieg: 120000
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Markotów Duży
Podziękował: 140 razy
Otrzymał podziękowań: 90 razy

Re: mokro pod tylnymi dywanikami

Post autor: will »

A może wylało się coś w bagażniku przy siedzeniach i przeciekło na tylne dywaniki.
LINEA 1.4 8V DYNAMIC
Astra K 1.4
czorny
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2016, 15:59
Przebieg: 160000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2009

Re: mokro pod tylnymi dywanikami

Post autor: czorny »

Tego nie sprawdziłem ;)

-- 5 lut 2016, o 19:43 --

Cześć. Pojeździłem trochę lineą i wilgoć z tyłu ustała. Nie wiem co to było. Na chwilę obecną jest ok. Dzięki wszystkim za pomoc i pozdraiwam
ODPOWIEDZ