Czy fabryczne radio ma kod?

tomekxo
Nowy
Nowy
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2015, 23:23
Przebieg: 78000
Silnik: 1.3d
Rocznik: 2008

Czy fabryczne radio ma kod?

Post autor: tomekxo »

Witam
Mam Fiata Linea '08 i nie znam kodu od radia. Do tej pory nigdy nie miałem takiej sytuacji ze miałem odlaczony akumulator. Zawsze podlaczalem drugi zanim ten odpialem. A nie mam zadnego kodu do radia i nie wiem skad mogl bym go wziasc. Co jest do tego potrzebne.
Awatar użytkownika
helletic
Moderator
Moderator
Posty: 2707
Rejestracja: 10 mar 2012, 0:21
Przebieg: 221000
Silnik: 1.6 16V + LPG
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Szamotuły
Podziękował: 462 razy
Otrzymał podziękowań: 334 razy

Re: Czy fabryczne radio ma kod?

Post autor: helletic »

Kod powinien być w tej całym "etui" na książkę serwisową itd. Ja mam go w jednym woreczku z kartą kodu kluczyka i zapasowym kluczykiem. To taka szara kartka. Poza tym taki kod jest do odzyskania w np. serwisach car-audio.
Jest jeszcze dziwne, że Lina woła kodu radia...raz wpisany powinien być zapamiętany przez body kompa Liny i dowolnie można odpinać aku od auta i nie powinien wołać kodu.
Linea Dynamic 1.4 8V connection end...
Renault Scenic II 1.6 16V in progress :luzak
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6940
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 944 razy
Kontakt:

Re: Czy fabryczne radio ma kod?

Post autor: mwas »

Pytanie, czy w ogóle radio teraz "krzyczy" o kod, czy kolega pyta się prewencyjnie, bo odłączył akumulator i nie wie, czy po jego podłączeniu będzie musiał podawać kod :ink Jeśli to drugie, to odpowiadamy (razem z helleticiem :ink): radio nie powinno pytać się o kod :luzak Chyba że fizycznie je odłączysz od siebie i podłączysz w innym aucie, wtedy na starcie powinno wyskoczyć pytanie o kod :ink Kod raz wklepany będzie się utrzymywał nawet, jeśli fizycznie odłączysz radio i potem podłączysz je do tego samego auta :ink Tak przynajmniej powinno być, jeśli jest inaczej, to raczej oznacza, że jest coś nie tak :oj
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
ODPOWIEDZ