Zestaw Remote Starter Command Module i UABM

Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Zestaw Remote Starter Command Module i UABM

Post autor: Tara78 »

Witajcie po długiej nieobecności.
Mam na tapecie taki fajny zestaw i zastanawiam się czy dałoby radę zainstalować to Linie. Idzie zima więc bardzo by się cieszyła i ona i ja :).
Zestaw zawiera Remote Starter Command Module i Universal Alarm Bypass Module.
Ponieważ ja raczej nie lubię kabelków i podchodzę do tego jak do jeża to może trochę potrwać zanim się za to zabiorę (podobnie jak z podłączeniem manetki tempomatu) panic nie mam do tego serca i chyba wybiorę się nad morze :jazda chyba adresat zrozumie aluzję :zlośnik
Jak myślicie, czy to będzie fungować z Liną? :pomysli

Poniżej zestaw i instrukcja niestety na VHS :-<<

" onclick="window.open(this.href);return false;
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Online
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6943
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 945 razy
Kontakt:

Re: Zestaw Remote Starter Command Module i UABM

Post autor: mwas »

Aluzję zrozumiałem, zapraszam serdecznie :ink :pivo A odnośnie tego modułu: Kasia, czy możesz podrzucić zdjęcia instrukcji w wyższej rozdzielczości ? Te są strasznie nieczytelne :oj

-- 24 lis 2013, o 20:18 --

Dobra, już znalazłem w sieci PDFkę :ink Dostępna tutaj -> http://ec1.images-amazon.com/media/i3d/ ... 037964.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; Muszę się z nią zapoznać :ink

-- 24 lis 2013, o 22:16 --

Zapoznałem się z instrukcją i wychodzi na to, że będzie problem, żeby to u nas zastosować :oj Przede wszystkim, już na samym początku informują, że moduł przeznaczony jest JEDYNIE dla aut z automatyczną skrzynią biegów. I w jakiś sposób sprawdza on pozycję, jaka jest wybrana na drążku sterowania skrzynią. Działa on jedynie przy pozycji PARK, wybranie jakiejkolwiek innej pozycji uniemożliwia uruchomienie się silnika. Dodatkowo reaguje jeszcze na otwarcie maski i wciśnięcie pedału hamulca. Jeśli któraś z tych czynności zostanie wykonana (z przerzuceniem skrzyni z PARK na DRIVE włącznie), silnik automatycznie staje - jest to zabezpieczenie, żeby ktoś autem nie odjechał w momencie działania systemu :ink Dodatkowy problem jaki tutaj widzę, to kwestia immobilisera - odpalenie auta bez obecnego kluczka w aucie będzie niemożliwe. Nie znalazłem żadnych informacji odnośnie emulowania obecności kluczka przez ten moduł, więc niestety obawiam się, że silnik po prostu by nie odpalił.
Wspomnieć również należy, że instalacja tego modułu to dość poważna ingerencja w elektrykę auta, jest z tym trochę zabawy i biorąc pod uwagę brak pewności, że to zadziała raczej odradzałbym próbę instalacji.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170 KM
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Zestaw Remote Starter Command Module i UABM

Post autor: Tara78 »

Mwas ty to potrafisz podkopać marzenia :smak
Ale :pivo Ci się jak najbardziej należy za ogarnięcie tematu.
Zatem zestaw do żyda idzie :(
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
ODPOWIEDZ