Czy są przeciwwskazania do gazu?

Awatar użytkownika
daniczer
klubowicz
klubowicz
Posty: 386
Rejestracja: 14 gru 2013, 12:54
Przebieg: 203000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: daniczer »

smak56 pisze:
emmer pisze: 120 KM ma 9 sekund do setki, a 77 KM jeszcze nikt nie zmierzył :ryczy (bez urazy, takie z poniedziałku mnie żarty się trzymają)
No to teraz pojechałeś po bandzie :ryczy Od poniedziałku sobie grabisz, ale pamiętaj - w niedzielę chodzi zajączek :zlośnik
A w poniedziałek spotka Cię :) wiaderko wody od posiadacza 1.4 8V :) hihihi

bo 8v nie przyśpiesza tylko się rozpędza :-) , sam mam 8v hihihi
CrazyKetchup
klubowicz
klubowicz
Posty: 629
Rejestracja: 24 mar 2012, 22:12
Przebieg: 0
Silnik: kijanka :)
Rocznik: 2018
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 26 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: CrazyKetchup »

Popatrz sobie ile osób nawet w tym wątku ma dopisek : 1.4 T-Jet + LPG - myślisz że to są kamikaze ;).
A z babeczką z ASO jak jest ładna to się umów na kawę, możecie później się pobawić "w doktora" ale ja bym jej auta nie zostawiał :).
Awatar użytkownika
wazka
klubowicz
klubowicz
Posty: 145
Rejestracja: 02 kwie 2011, 16:36
Przebieg: 56000
Silnik: 1.4 T-Jet 16v + LPG
Rocznik: 2010
Lokalizacja: okolice Krakowa
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: wazka »

duzyjacek bzdury Ci opowiada. Zresztą bardziej zaznajomieni z tematem odemnie Ci to potwierdzą. A co do gazownika- wystarczy, że montowali w Bravo 1.4 16v i będą wiedzieć o co chodzi. Ale to kobieta napewno nie ma o tym pojęcia.
Awatar użytkownika
daniczer
klubowicz
klubowicz
Posty: 386
Rejestracja: 14 gru 2013, 12:54
Przebieg: 203000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: daniczer »

Pewnie że są

1. trzeba cofać licznik bo przebieg drastycznie wzrasta

a tak poważnie to śmiało, w poprzednim fiacie ( siena 1.2 8v ) miałem lpg zrobiłem 80000 km i jedyny minus jaki zauważyłem to na akumulatorze :-)
Awatar użytkownika
Tara78
klubowicz
klubowicz
Posty: 1960
Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:26
Przebieg: 230000
Silnik: TDI
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 55 razy
Otrzymał podziękowań: 80 razy
Kontakt:

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: Tara78 »

CrazyKetchup pisze:Popatrz sobie ile osób nawet w tym wątku ma dopisek : 1.4 T-Jet + LPG - myślisz że to są kamikaze ;).
A z babeczką z ASO jak jest ładna to się umów na kawę, możecie później się pobawić "w doktora" ale ja bym jej auta nie zostawiał :).
Crazy ma rację. Babeczka nie ma zielonego pojęcia co mówi. Kurde czasami mnie to wnerwia, że takie siedzą w ASO i udzielają informacji… jak nie wie to niech się nie odzywa albo pokieruje do osoby znającej temat. O co w ASO chyba coraz trudniej :ryczy
Ale z innego podwórka - dzisiaj panowie w warsztacie podczas zmiany opon usilnie szukali czegoś pod klapkę wlewu paliwa :zdiwiony więc mnie to bardzo zainteresowało i pytam czego szukają :? Młody mówi, że tego jakie ciśnienie ma być w oponach :zdiwiony :zdiwiony Ręce mi opadły :-<< Z uśmiechem na twarzy mówię, że przy 205 ma być 2,4 przód i 2,2 tył minimum… a komputer odpalony ale nie koniecznie na ekranie w temacie :red

-- 18 kwi 2014, o 22:29 --

Szkoda, że starszy majster wyszedł na chwilę...
"Kiedyś dla ludzi byłam zawsze miła, teraz traktuję ich z wzajemnością"
Awatar użytkownika
daniczer
klubowicz
klubowicz
Posty: 386
Rejestracja: 14 gru 2013, 12:54
Przebieg: 203000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: daniczer »

Tara78 pisze:
CrazyKetchup pisze:Popatrz sobie ile osób nawet w tym wątku ma dopisek : 1.4 T-Jet + LPG - myślisz że to są kamikaze ;).
A z babeczką z ASO jak jest ładna to się umów na kawę, możecie później się pobawić "w doktora" ale ja bym jej auta nie zostawiał :).
Crazy ma rację. Babeczka nie ma zielonego pojęcia co mówi. Kurde czasami mnie to wnerwia, że takie siedzą w ASO i udzielają informacji… jak nie wie to niech się nie odzywa albo pokieruje do osoby znającej temat. O co w ASO chyba coraz trudniej :ryczy
Ale z innego podwórka - dzisiaj panowie w warsztacie podczas zmiany opon usilnie szukali czegoś pod klapkę wlewu paliwa :zdiwiony więc mnie to bardzo zainteresowało i pytam czego szukają :? Młody mówi, że tego jakie ciśnienie ma być w oponach :zdiwiony :zdiwiony Ręce mi opadły :-<< Z uśmiechem na twarzy mówię, że przy 205 ma być 2,4 przód i 2,2 tył minimum… a komputer odpalony ale nie koniecznie na ekranie w temacie :red

-- 18 kwi 2014, o 22:29 --

Szkoda, że starszy majster wyszedł na chwilę...
Ach tak to wlasnie jest. Ja ostatnio pojechalem na wymianę klocków ( zima ) pod blokiem ciężko wymienić :) a fach majster mówi że trzeba zacisk wymienić. Patrzę na niego wybucham śmiechem. ( myślal że jelenia znalazl ) on patrzy na szefa, szef na niego i wychodzi. Specjaliści naciagacze. Kobiecinie za wymianę wycieraczki 80 zl skasowali tylnej w yarisie. Z dala od takich fach majstrów.
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: emmer »

doby kit nie jest zły.

w ramach szkolenia możemy Panią przewieźć zagazowanym T-Jetem :)
Awatar użytkownika
daniczer
klubowicz
klubowicz
Posty: 386
Rejestracja: 14 gru 2013, 12:54
Przebieg: 203000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Piła
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Re: Czy są przeciwwskazania do gazu?

Post autor: daniczer »

emmer pisze:doby kit nie jest zły.

w ramach szkolenia możemy Panią przewieźć zagazowanym T-Jetem :)
ale tylko jeśli jej uroda jest powyżej przeciętnej i uznanej powszechnie za ładną :)
ODPOWIEDZ