Elektryczne BMW

Różnosci
Awatar użytkownika
Rincewind
klubowicz
klubowicz
Posty: 487
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:17
Przebieg: 42000
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2016
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Elektryczne BMW

Post autor: Rincewind »

Miałem okazję pojeździć BMW I3. Odczucia mam mieszane. Ma kopa i jest niepraktyczny, więc to brzmi jak przepis na super samochód sportowy, ale tak nie jest. Faktycznie ma przyspieszenie i to bez ryku silnika, bez walki z biegami... Po prostu stoi w ciszy, a potem wciskasz gaz i wgniata w fotel. Ciągle w ciszy, więc wydaje się, że całkiem bez wysiłku. Super :)
Z minusów, to po pierwsze zasięg. Na starcie miałem przewidywany zasięg 98km, a po ok. 35 km zostało 32 km. Czyli jest jak ze średnim spalaniem podawanym przez producenta - raczej nie ma co w to wierzyć. Poza tym otwieranie tylnych drzwi wymaga duuużo miejsca z boku, a deska rozdzielcza, to już załamka. Półka z dołkiem na kurz i postawione 2 wyświetlacze. Po prostu estetyka biurka z monitorem. :-<< Jak na cenę powyżej 150k PLN, to mogliby się bardziej postarać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Crupi
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2017, 11:34
Przebieg: 0
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: wrocław

Re: Elektryczne BMW

Post autor: Crupi »

szczerze mówiąc to auto nie ma sensu :D ładowanie co góra 50 km i kiepski wygląd, faktycznie mogli się lepiej postarać ;)
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Elektryczne BMW

Post autor: mwas »

Crupi, miło że wpadłeś, ale Twój post to perfidna kryptoreklama ukryta w podpisie, dlatego deaktywuję konto i usuwam link z podpisu. W celu aktywacji konta, proszę o kontakt mailowy.

Administracja LKP
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
ODPOWIEDZ