[Polecam] Sklep internetowy motoneo.pl

POLECAMY / OSTRZEGAMY
Phyt0n
klubowicz
klubowicz
Posty: 112
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:19
Przebieg: 0
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

[Polecam] Sklep internetowy motoneo.pl

Post autor: Phyt0n »

jesli ktos szuka sposobu na dostanie legalnie taniej czesci do auta to mysle ze warto sie zainteresowac sklepem http://www.motoneo.pl i jego newsletterem dajacym rabat ... za rejestracje do jego otrzymywania po kazdym miesiacu otrzymuje sie 1% znizki (max. 6%) ...
do tego sa ich MotoPunkty za kazde zamowienie wiec realnie mozna przy drugim zamowieniu i pol roku newslettera wyciagnac ok. -15% od nominalnej czesci ...

czesci sa markowe i juz normalnie w dosc dobrych cenach (moze nie zawsze to co na allegro ale jest duzy wybor produktow), a po rabacie jest jeszcze lepiej - zamawialem stad troche gratow do Linei, dotarly + bez problemow pasowaly ...

dodatkowo sa takie dni jak dzis, kiedy jest kod na darmowa dostawe (normalnie darmowa dostawa jest od zamowienia bodaj za 399zl, a do tej kwoty poczta polska kosztuje 13zl, a kurier 15zl ) :)

Kod: Zaznacz cały

Tylko dla odbiorców newslettera darmowa wysyłka
Planujesz w najbliższym czasie wymienić w swoim aucie np. filtr oleju, powietrza, klimatyzacji lub klocki hamulcowe? Zamów już dziś z darmową dostawą*. Wszystkie zamówienia złożone na http://www.motoneo.pl w dniu 05.03.2015r (czwartek) na minimum 75zł wysyłamy za darmo*.
*Przy składaniu zamówienia podaj kod: MAR15
kupuje dzis czesci do auta zony i mam cos takiego przy maksymalnych znizkach - dostane tez 248 motopunktow, ktore bede mogl wydac przy nastepnym zamowieniu (max. 10% zamowienia to motopunkty, sa wazne bodaj 6 miesiecy od zakupu):

Kod: Zaznacz cały

SUMA
• przed zniżkami		293.17zł
SUMA
• przed zniżką za MotoPunkty	
• po zniżce za subskrybcje newslettera		275.58zł
SUMA
• po zniżce za MotoPunkty	
• po zniżce za subskrybcje newslettera 	248.08zł
KOSZT WYSYŁKI*** 	0
CAŁKOWITA SUMA Z WYSYŁKĄ po Twoich zniżkach (zestawienie zniżek poniżej) 	248.08zł
Awatar użytkownika
Bernardito
klubowicz
klubowicz
Posty: 736
Rejestracja: 13 mar 2011, 16:48
Przebieg: 102000
Silnik: 1.4 8V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: [Polecam] Sklep internetowy motoneo.pl

Post autor: Bernardito »

Dzięki za info. Warte przećwiczenia:) Pozdrawiam
LIVE TO RIDE, RIDE TO LIVE
Phyt0n
klubowicz
klubowicz
Posty: 112
Rejestracja: 05 lut 2015, 19:19
Przebieg: 0
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re1: [Polecam] Sklep internetowy motoneo.pl

Post autor: Phyt0n »

Bernardito: spoxx - dzieki za browca:) do Linei nie maja pelnego wyboru czesci ale rzeczy do rutynowych wymian zawsze sie znajda :) oprocz tego mozna przeciez do nich zadzwonic czy wyslac maila z prosba o wycene danej czesci ... a dobry rabat rowniez sie przyda ...
moje zamowienie z wczoraj wieczora sie troszke jeszcze rozroslo - paczka zostanie nadana w poniedzialek co mi pasuje :)

w sumie pasuje mi tez ze wysylaja poczta lub kurierem, bo ostatnio wole wybrac poczte - niewiele sklepow daje taki wybor, bo wiekszosc pcha kurierem (wygodniej)..
znudzilo mi sie juz odbieranie telefonow od kuriera 'czy zastane kogos w domu' i szukanie go potem albo umawiac sie gdzies na odbior ...przeciez wiadomo ze w normalnych godzinach pracy wszyscy sa w pracy, lacznie z kurierami - a w pracy nie lubie odbierac prywatnych paczek, no chyba ze nie ma innego wyjscia :)

-- 28 maja 2015, o 18:19 --

czesc,
jak by ktos byl zainteresowany to na zamowienia w http://motoneo.pl/ zlozene dzis oraz jutro (29.05.2015) do godziny 13:30 za minimum 75zl obowiazuje darmowa wysylka.

informacja dotyczy niby tylko odbiorcow newslettera, ale przy składaniu zamówienia nalezy podac kod: TYLKO24H. przed samym kliknieciem 'zaplac' mozna wiec sprawdzic czy rabat jest czy go nie ma...

ale w sumie za dodatkowy rabat max. 6% po 6 miesiacach warto sie zapisac, tym bardziej ze newsletter przychodzi moze raz na miesiac - nie jest natarczywy :)

-- 25 czerwca 2015, o 18:16 --

dzis tez na motoneo.pl darmowa wysylka powyzej 75zl za zamowienie ...
Wszystkie zamówienia złożone na http://www.motoneo.pl" onclick="window.open(this.href);return false; w dniu 25.06.2015r (czwartek)
na minimum 75zł wysyłamy za darmo*.

Przy składaniu zamówienia podaj kod: WAKACJE15
Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Posty: 1298
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:16
Przebieg: 27000
Silnik: 1,0 TSI-110KM
Rocznik: 2019
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy

Re: [Polecam] Sklep internetowy motoneo.pl

Post autor: Fiacik »

Szukałem na internecie koła zapasowego do LINKI w rozsądnej cenie i znalazłem nowe z 2013 r z oponą Continental za 245zł - uważam ,że cena o,key .Z zestawem naprawczym Fiata jeżdżąc często za granicę czuję się jakoś nieswojo bo i instrukcja do jego zastosowania jest jakaś taka niejasna ,a działania nie da się sprawdzić przed zastosowaniem.
Przy okazji natrafiłem na firmę zajmująca się handlem częściami do samochodów na F mającą również części używane do LINEI w tym blacharkę,zawieszenia,silniki i skrzynie biegów itp.Dla zainteresowanych podaję tel.880 038 009
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)
ODPOWIEDZ