UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

POLECAMY / OSTRZEGAMY
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6929
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 940 razy
Kontakt:

Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

Post autor: mwas »

Bardzo dziękujemy Ci BARBARA za wyrażenie swojej opinii na temat tego serwisu i jednocześnie witamy na forum... Niemniej prosimy o wyjawienie więcej szczegółów na temat zaistniałej sytuacji, gdyż opis przedstawiony przez Ciebie nie mówi nam za bardzo co dokładnie się wydarzyło... wiesz... każdy może tutaj się zarejestrować i wpuścić paszkwila tylko po to, aby zniechęcić klientów do korzystania z usług konkurencyjnej firmy... No i jeszcze jedno... bardzo proszę NIE KRZYCZEĆ ! Wszyscy tutaj potrafimy czytać ze zrozumieniem i dodatkowe emocje nie są potrzebne.

Z pozdrowieniami
ADMINISTRACJA
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

Post autor: emmer »

Pomimo wszystko wpis trochę nierzetelny. Poprosimy więcej szczegółów albo zostanie usunięty.
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3804
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

Post autor: ślimak »

Z tego co się orientuję to w przypadku rozliczeń bezgotówkowych klient podpisuje tylko druki. Rozliczenie już jest kwestią pomiędzy naprawiającym a ubezpieczycielem. Naprawiający nie rozpocznie naprawy jak nie otrzyma zgody z ubezpieczalni po własnej wycenie. Skoro naprawa była zrobiona zgodę mieli. Więc coś jest namieszane. Więcej szczegółów proszę.

Ps. Priv też czytałem nic nowego nie wynika z niego
88=))
Awatar użytkownika
leszek1234
klubowicz
klubowicz
Posty: 2142
Rejestracja: 25 lis 2012, 19:32
Przebieg: 200000
Silnik: 1.4 16V Turbo + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: blisko Rybnika
Podziękował: 304 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

Post autor: leszek1234 »

mało tego - w tym druku (u chyba wszystkich ASO) jest osobne oświadczenie właściciela pojazdu, że zobowiązuje się zapłacić za naprawę jeśli ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania. A możne odmówić z różnych powodów - np. wątpliwości co do winy sprawcy (specjalnie tak robią żeby opóźnić wypłatę - wiadomo , sprawa w sądzie cywilnym potrwa rok, a może klient w ogóle nie pójdzie do sądu)
Mój mechanik miał umowę z kancelaria prawną i to odległą o 300km. Dzisiaj wszystko załatwia się przez internet (tzn przesyła im tylko papiery). Hurtem kosztuje go to grosze a klient jest spokojny. Przy naprawie mojego auta na pytanie o ewentualne problemy a wypłatą odszkodowania tylko się roześmiał.
Awatar użytkownika
Fiacik
klubowicz
klubowicz
Posty: 1298
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:16
Przebieg: 27000
Silnik: 1,0 TSI-110KM
Rocznik: 2019
Lokalizacja: Żywiec
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy

Re: UWAGA!!!! GANINEX KATOWICE

Post autor: Fiacik »

W ramach auto-casco w FABII wymieniano mi w serwisie w Bielsku-Białej szybę , która "uprzejmy " złodziej uszkodził przy kradzieży wycieraczek ,
ale nie przypominam sobie by z bezgotówkową naprawą był jakiś problem.Podpisałem tylko jak pisze Prezes stosowne druki , że się zgadzam
na taką formę rozliczenia , a potem przy odbiorze auta ,że naprawa jest o,key i to wszystko.Wszystkie pozostałe formalności dotyczące rozliczenia
pomiędzy wykonującym , a firmą ubezpieczeniową , klienta serwisu nie powinny obchodzić .To problem serwisu jeżeli podjął się naprawy
w formie rozliczenia bezgotówkowego , a nie miał na to zgody firmy ubezpieczeniowej .
Piękna kobieta to niezbędny element wyposażenia pięknego auta :)
ODPOWIEDZ