[OSTRZEGAMY] Autostrefa-serwis s.c. Kraków

POLECAMY / OSTRZEGAMY
Awatar użytkownika
brok
klubowicz
klubowicz
Posty: 70
Rejestracja: 07 lip 2010, 16:41
Przebieg: 35000
Silnik: 1.6 multijet
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Kraków / Krosno
Podziękował: 1 raz

[OSTRZEGAMY] Autostrefa-serwis s.c. Kraków

Post autor: brok »

Zdecydowanie odradzam.
Moja ocena dotyczy usługi przekładki opon i po tej historii nie zamierzam korzystać z innych usług tego warsztatu. Zmieniałem opony zimowe na letnie i jedyny "+" to tylko cena, aczkolwiek w tej chwili mam dwie felgi uszkodzone więc nie bardzo mi się to opłaciło.

ul. Zakliki z Mydlnik 16a,
30-198 Kraków
Awatar użytkownika
daro70
klubowicz
klubowicz
Posty: 1201
Rejestracja: 14 sie 2010, 14:17
Przebieg: 99850
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 188 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Re: [OSTRZEGAMY] Autostrefa-serwis s.c. Kraków

Post autor: daro70 »

Zawsze wystrzegam się wulkanizatorów nieznanego pochodzenia .... W naszych autach przy wymianie opony w kole aluminiowym dobry gumiarz ma specjalną nakładkę z tworzywa gdzie zakłada na łychę i dzięki temu nie kaleczy i nie niszczy delikatnych felg ze stopów miękkich . Nie każdy wulkanizator to ma a nawet widziałem że z pośpiechu czy z lenistwa nie chciało mu się założyć . Dlatego trzeba patrzeć na ręce albo jeżdzić do sprawdzonych zakładów . :jazda
Obrazek
Awatar użytkownika
brok
klubowicz
klubowicz
Posty: 70
Rejestracja: 07 lip 2010, 16:41
Przebieg: 35000
Silnik: 1.6 multijet
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Kraków / Krosno
Podziękował: 1 raz

Re: [OSTRZEGAMY] Autostrefa-serwis s.c. Kraków

Post autor: brok »

daro70 pisze:Zawsze wystrzegam się wulkanizatorów nieznanego pochodzenia .... W naszych autach przy wymianie opony w kole aluminiowym dobry gumiarz ma specjalną nakładkę z tworzywa gdzie zakłada na łychę i dzięki temu nie kaleczy i nie niszczy delikatnych felg ze stopów miękkich . Nie każdy wulkanizator to ma a nawet widziałem że z pośpiechu czy z lenistwa nie chciało mu się założyć .
Niestety nie ja byłem tylko żona więc nawet nie miała pojęcia że może wulkanizator tak objechać felge. Zobaczyłem uszkodzenia całkiem niedawno (sporo czasu po fakcie) gdyż jakiś czas nie było mnie i musiała się sama uporać z przekładką. Druga sprawa to na pewno pośpiech "pacjenta" który pracował w warsztacie (miał gdzieś to że może felgę objechać), bo okres "gorący" i trzeba łapać klienta.
daro70 pisze:Dlatego trzeba patrzeć na ręce albo jeżdzić do sprawdzonych zakładów . :jazda
Święta racja. Miałem dwa sprawdzone zakłady ale z tego co wiem to jeden już splajtował a szkoda bo miałem tam bardzo fajne ceny i nigdy nie było z nimi problemu.
Awatar użytkownika
buhert
klubowicz
klubowicz
Posty: 942
Rejestracja: 20 gru 2009, 23:13
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: 31 razy

Re: [OSTRZEGAMY] Autostrefa-serwis s.c. Kraków

Post autor: buhert »

brok pisze: Miałem dwa sprawdzone zakłady ale z tego co wiem to jeden już splajtował a szkoda bo miałem tam bardzo fajne ceny
Właśnie dlatego splajtował :)
ODPOWIEDZ