[Ostrzegamy] Euromobil Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5

POLECAMY / OSTRZEGAMY
Awatar użytkownika
Rincewind
klubowicz
klubowicz
Posty: 487
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:17
Przebieg: 42000
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2016
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

[Ostrzegamy] Euromobil Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5

Post autor: Rincewind »

Przez 3 lata jeździłem tam na przeglądy gwarancyjne i podobno wszystko było ok. 5 miesięcy po ostatnim przeglądzie (19tyś przebiegu) pojechałem na sprawdzenie hamulców i stwierdzili, że wszystkie tarcze+klocki+linki są pordzewiałe i do wymiany.
Sprawdziłem jeszcze raz w normalnym warsztacie i nic nie trzeba wymieniać, tarcze ok, ponad połowa okładzin na klockach, linki ok, natomiast przez te 3 lata nikt nie próbował nawet konserwować hamulców.
Oczywiście za sowją pseudofachową opinię serwis Euromobilu skasował mnie na ponad 80 zł. Od dzisiaj nigdy więcej do nich nie zagładam.
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5139
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 394 razy
Otrzymał podziękowań: 646 razy

Re: [Ostrzegamy] Euromobil Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5

Post autor: smak56 »

Przy Twoim przebiegu to naprawdę musiałbyś sie starać aby zjechać tarcze. Swoje wymieniałem przy 111 tys. km (ale ja mało hamuję :) ) Dla zainteresowanych (okolice) trafne ostrzeżenie :ok)
smak56
* * * *
Obrazek
Awatar użytkownika
Rincewind
klubowicz
klubowicz
Posty: 487
Rejestracja: 10 lut 2011, 16:17
Przebieg: 42000
Silnik: 1.6 Diesel
Rocznik: 2016
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: [Ostrzegamy] Euromobil Warszawa, ul. Krasnobrodzka 5

Post autor: Rincewind »

Dodam jeszcze, że rozsypanych łożysk od amortyzatorów nie wykryli nawet po gwarancji, pomimo że była jazda testowa i robili łącznik stabilizatora. Jeśli ktoś chciałby robić coś u nich na gwarancji, to najpierw trzeba zrobić przegląd u dobrego mechanika, a potem można jechać z listą usterek, bo sami nic nie wykryją i nie zrobią.
ODPOWIEDZ