Cześć z Kijowa!

Nasze Linki
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Dzień dobry! Podczas gdy thugs władzy, mamy złą sytuację w kraju ... Ale nagle wszystko się ustabilizuje (mam nadzieję, na rzecz osób) i będą mieli możliwość wyjazdu do Polski na wiosnę, chcę wyjaśnić kilka pytań. Jakie ograniczenia prędkości na autostradach? Aby prawidłowo obliczyć czas podróży. I ile w przybliżeniu to koszt dróg płatnych?
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: mwas »

Trzymamy kciuki za Ukrainę :pivo Na autostradzie możesz pędzić 140 km/h a koszt... ciężko to podać, bo każdy odcinek jest inaczej płatny. Np. odcinek z Torunia do Gdańska kosztuje ok 30 zł. Z Łodzi to Torunia jeszcze powinien być bezpłatny a Warszawa Łódź - nie mam pojęcia. Tak jak pisałem wcześniej - jadąc z Warszawy do Gdańska nie opłaca się zjeżdżać na autostradę - trasa Warszawa Gdańsk jest w bardzo dobrym stanie i jest krótsza w porównaniu do objazdu autostradami o dodatkowo nic nie kosztuje :ink
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

wszystkich utworów z rzędu poza miasto można przejść 140?
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: mwas »

Autostrada to autostrada - na niej obowiązuje 140 km/h. Trasa szybkiego ruchu - 120 km/h. Droga jednopasmowa poza miastem 90 km/h, dwupasmowa 100 km/h, obszar zabudowany (miasto) 50 km/h (chyba że jest po 23:00 to 60 km/h).
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
smak56
klubowicz
klubowicz
Posty: 5139
Rejestracja: 19 lis 2010, 15:17
Przebieg: 275000
Silnik: 1.3 multijet
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 395 razy
Otrzymał podziękowań: 648 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: smak56 »

Masz tabelkę:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
smak56
* * * *
Obrazek
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Witaj! Otworzyliśmy wizy, teraz wszystko w oczekiwaniu na podróż (jeśli Putin nie rozpocząć wojnę). Ale mamy nadzieję, że będzie najlepiej, że będzie na tyle mądry, by nie zaatakować Ukrainę. Ale jest jeszcze inny temat rozmowy. Szybka, proszę, będziemy Gdanske.Stoit idę flip dom?http://cepr.pl/index.php/pl/ Nie ma nic ciekawe lub zabawne? I czy jest to konieczne, aby wywołać w Malborku? Kolejne pytanie, to jest konieczne, aby w samochód svetootbrazhayuschuyu kamizelki? Jeśli tak, pomarańczowy lub żółty? z góry dzięki
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3805
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: ślimak »

Oby Rosja dała Wam już spokoj. Kamizelki ostrzegawcze nie są obowiązkowe. Zalecają lecz nie wymagają. MUSISZ MIĘĆ W AUCIE GASNICA, TRÓJKĄT OSTRZEGAWCZY I APTECZKA CHOĆ. CO DO OSTATNIEGO REKI NIE DAM.
88=))
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: emmer »

Apteczki nie musi byc. Pewnie mwas Ci coś zaproponuje.

Wysłane z mojego GT-I9505
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Dziękujemy! Gaśnica już kupił, złożony w marcu tego roku. I powiedz mi średnią cenę benzyny 95, proszę. A jeśli masz prosty i premii benzyny? Czy muszę dać pierwszeństwo każdej sieci stacji tankowania, jeśli w ogóle benzyny równie dobre?
Awatar użytkownika
Sebek
klubowicz
klubowicz
Posty: 1247
Rejestracja: 04 sty 2014, 20:09
Przebieg: 100
Silnik: 1.0 Turbo
Rocznik: 2023
Lokalizacja: SWD
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: Sebek »

http://www.autocentrum.pl/paliwa/" onclick="window.open(this.href);return false;
FSO 1500, SKODA FAVORIT lpg BRC, FIAT SIENA lpg BRC, RENAULT CLIO II dCi, FIAT LINEA lpg TARTARINI, RENAULT CLIO V, SKODA KAMIQ
Awatar użytkownika
Kuzyn_z_Sosnowca
klubowicz
klubowicz
Posty: 6771
Rejestracja: 09 gru 2009, 7:34
Przebieg: 145000
Silnik: T-Jet z gazem
Rocznik: 2008
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: Kuzyn_z_Sosnowca »

Kupuj paliwo tylko na stacjach markowych, Orlen Lotos BP Statoil Shell itd Normalną 95 oktan.
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Bardzo przydatne informacje. Na Ukrainie nie jest dobry do tankowania w sieci, a niektóre mogą tankować tak, że możemy od razu przejść do wymiany filtra paliwa i iskry. A co z domu w odwróconym Gdańsku? Nie zastanawiając się, czy spędzić czas?
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: mwas »

Wywołany do tablicy, już odpowiadam :)
Cena paliwa u nas w regionie pomorskim to ok 5.20 PLN - 5.30 PLN za litr PB95. Tankuj, tak jak pisali koledzy, tylko na markowych, sieciowych stacjach.
Odnośnie Malborka - jeśli nigdy wcześniej nie byłeś, to warto zobaczyć. Duży zamek, bodajże chyba największy obiekt zbudowany z cegły w Europie.
Jeśli chodzi o odwrócony domek, to ja GORĄCO POLECAM ! Warto jest zaznaczyć, że oprócz domku, jest tam jeszcze kilka innych atrakcji, ale przede wszystkim jest to skansen na Kaszubach, gdzie można poznać kulturę kaszubską oraz jest bardzo dużo akcentów historycznych dotyczących wywozu ludzi na Syberię oraz poruszony temat Katynia. Na miejscu można zjeść sobie rybkę, którą samemu się złowi ze stawu :ink A w domku... błędnik świruje :lacha Na prawdę polecam ! Skansen znajduje się nie w samym Gdańsku, a w miejscowości Szymbark, na drodze krajowej nr 20, pomiędzy Żukowem a Kościerzyną. Strona www -> http://domdogorynogami.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
kulikoff
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2012, 5:12
Przebieg: 0
Silnik: 1.5 16V
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Kiew
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Kontakt:

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: kulikoff »

Dzień dobry! Wczoraj przyszedł z Polski . Dziękujemy wszystkim , którzy pomogli mi porady przed podróżą, można bardzo mi pomogło !
Odszedł - znakomity , bardzo nam się podobało . Widząc Polskę, która jest trochę Ukraińców . W Gdańsku , tak wielu ukraińskich traktować mój numer samochodu ) ) )
Kilka osób nawet fotografowane pokoje . Jedna para wpadł na ulicy , powiedział , że na Ukrainie spojrzymy na liczby ? Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi , zaczął rasprashivat o Majdanie w Kijowie i na temat Putina . I nawet odwrócił nasze telefony na rolkach z Maidana w lutym . Wynik byłlekcją polityki ) ) )

Kochał swoje drogi , zwłaszcza autostrady Warszawa - Łódź, który jest wolny ) ) ) ) przed wyjazdem zastanawiał się, jak ludzie jadą w Polsce tak wolno? A raz tam , zdałem sobie sprawę - wielu naruszają ograniczenia prędkości i doskonałą latający nisko nad ziemią ) ) ) )

Rozczarowana , że bardzo mało Fiat Linea widziałem . Ale spaliśmy w samochodzie zaparkowanym samochodzie Lublin Fiat , obok jego krewnych .

Cóż, niektórzy stojący obok jego siostra srebra (na zdjęciu) ,pierwotna decyzja świateł nawigacyjnych , przy okazji, że nie widziałem tego .

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i porady !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Re: Cześć z Kijowa!

Post autor: Tomek »

Ooo proszę... Linea cichego :)
ODPOWIEDZ