Jak wyjąć licznik

Bez pomocy warsztatu
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Przebieg: 173371
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy
Kontakt:

Re: Jak wyjąć licznik

Post autor: mwas » 08 sie 2018, 9:23

Powiem Ci, że jesteś wytrwały... po tylu latach odgrzebujesz wątek i ciągniesz dalej tamtą naprawę, która, jak wnioskuję, nie została ukończona... :oj I przez te wszystkie lata nie przeszkadzała Ci ta usterka ? :pomysli
Odnośnie meritum problemu: piszesz, że żadnych zimnych lutów, ale jak je sprawdzałeś ? Niestety, przy takiej elektronice, obadanie płytki pobieżnie wzrokiem nic nie da a jeśli opisywane przez Ciebie efekty występują nadal, to gwarantuję, że gdzieś jednak ten zimny lut jest :ink
Linea Dynamic 1.4 8V '2007

Awatar użytkownika
zibi186
klubowicz
klubowicz
Przebieg: 158000
Silnik: 1.4 T-jet + lpg
Rocznik: 2008
Postawił Piwo;: razy
Otrzymał Piw: razy

Re: Jak wyjąć licznik

Post autor: zibi186 » 09 sie 2018, 19:24

Prezes , pozwól że wtrącę się do dyskusji - otóż wydaje mi się że problem z brakiem wyświetlania na panelu centralnym musi mieć jednak nieco inne podłoże . Wnioskuję tak dlatego , że zimny lut moim zdaniem raczej tracił by skuteczność przewodzenia z jakimś nasileniem w czasie aż prawdopodobnie do całkowitego braku przepływu prądu . Mówię o tym dlatego , że u siebie też kilkakrotnie zauważyłem takie zdarzenie . Zwykle w porze zwiększonej wilgotności powietrza , raczej na jesień . W związku z tym zastosowałem tylko i wyłącznie profilaktykę w postaci pochłaniacza wilgoci i mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że problem ma tendencję do zanikania 😄 Z tego też powodu wydaje mi się , że przyczyny należało by raczej szukać gdzieś na łączach - złączki zaśniedziałe itp . zimny lut chyba nie zregeneruje się przecieź sam - tak myślę . Pozdrawiam 😄

ODPOWIEDZ
stoły drewniane