Radyjko w Lince

Łatwiej do celu
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: adamson »

pawe1_c pisze:adamson, Radyjko fajne co do antenki, mam nadzieję że kupiłeś ją za niewielkie pieniądze bo słyszałem że nie są najlepsze. Mocowanie radyjka git :) bardzo fajne miejsce i nie przeszkadza ani w użytkowaniu radyjka ani w prowadzeniu auta. Zauważyłem jeszcze u Ciebie podstopnice Abartha, fajna jest, jak byś powiedział ile Cie kosztowała.
Podstopnicę z "Abartha" kupiłem na "znanym" serwisie aukcyjnym, chyba za 50 zeta, jak dobrze pamiętam, bo to już jakiś czas temu było - gościu miał głównie z logo Grande Punto, sprzedawca "alanos" - tu masz linka http://allegro.pl/podstopka-fiat-grande ... 71746.html" onclick="window.open(this.href);return false;
.Ja poprosiłem, że jak już musi być jakiś wzór, to niech będzie sam skorpionik i tak zrobił :brawo .A za antenkę Wilsona dałem 99 zł w MediaExpercie, na giełdzie samochodowej podobno można kupić za 70. Radyjko narazie podłączone do gniazdka zapalniczki, w przyszłości zamierzam podłączyć bezpośrednio do akumulatora, chwilowo nie mam na to czasu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

adamson, Dzięki za informację oraz link odnośnie podstopnicy :pivo zamówię sobie ją właśnie tak jak Ty tylko ze znaczkiem Abartha.
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
adamson
klubowicz
klubowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 11 gru 2009, 19:46
Przebieg: 41000
Silnik: 1.4 16V Turbo
Rocznik: 2018
Lokalizacja: SW / Świętochłowice / O. S.
Podziękował: 338 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: adamson »

Wiem, temat podstopnicy nie w tym dziale :róż , ale kolega zapytał i nie mogłem nie odpowiedzieć :ink
FIAT TIPO HB Lounge 1.4 T-jet 120 KM
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

adamson pisze:Wiem, temat podstopnicy nie w tym dziale :róż , ale kolega zapytał i nie mogłem nie odpowiedzieć :ink
dokładnie tak, myślę że Prezes nam wybaczy :)
Sympatyk forum :-)
ODPOWIEDZ