Yanosik - wasze doświadczenia.

Łatwiej do celu
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Re: Yanosik - wasze doświadczenia.

Post autor: mwas »

darkkam pisze:CB radio też nie jest za trudne w obsłudze.
Tyle że ja nie w kontekście, żeby znaleźć skomplikowany środek komunikacji, którego "ograniczony" rozumek policjanta nie będzie ogarniał, tylko o skuteczny środek komunikacji, który przy umiejętności używania i interpretacji informacji będziemy w stanie skutecznie wykorzystać. Jeśli ktoś jedzie i co 5 km pyta się jak ścieżka, to może i zostanie wprowadzony w błąd przez samych "misiaków" :ink Poza tym z tym odwoływaniem zgłoszeń w aplikacjach typu Yanosik to też jest tak, że odwołujący jest jeden, zgłaszających i potwierdzających zgłoszenie jest wielu. Jeśli mają ustawiony poprawnie mechanizm wiarygodności, to taki użytkownik notorycznie odwołujący to samo zgłoszenie szybciutko straci wiarygodność i w tym momencie jego odwołania staną się niewystarczające :ink Tak przynajmniej ja rozumiem działanie tego systemu :pomysli
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Re: Yanosik - wasze doświadczenia.

Post autor: Tomek »

Bardzo cenię sobie Yanosika, jeżdżę z nim notorycznie, i nigdy nie zawiódł. Przynajmniej na najczęstszej mojej trasie S7 nigdy nie było patrolu o którym nie byłbym wcześniej powiadomiony.
ODPOWIEDZ