System ANDROID i system ostrzeżeń dla kierowców YANOSIK

Łatwiej do celu
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Post autor: Tomek »

pawe1_c pisze:Dla posiadaczy systemu Android polecam stronę ANDROBOT dużo ciekawych aplokacji znajdziecie na niej
Ja również bardzo Ci dziękuję za kolejny namiar.
Cały czas jeszcze jestem na etapie poznawania możliwości Androida :)
Awatar użytkownika
Rafcio
Moderator
Moderator
Posty: 3747
Rejestracja: 08 gru 2009, 12:07
Przebieg: 106000
Silnik: 1.4 Turbo 120KM
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 365 razy
Otrzymał podziękowań: 200 razy

Post autor: Rafcio »

emmer pisze:
rafcio082 pisze:pawe1_c, dzięki za stronkę ANDROBOT, żona w kwietniu zmienia telefon na sony Ericsson z andkiem i na pewno się przyda :)
xperia?
Tak xperia x10 mini pro
OPEL ZAFIRA TOURER
1.4 Turbo 120KM Benzyna :jazda
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Post autor: emmer »

rafcio082 pisze:Tak xperia x10 mini pro
sprezentowałem żonie w tamtym tygodniu, a teraz żałuję że nie wziąłem dla siebie :) extra zabaweczka. bardzo trafny wybór
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

Znalazłem ciekawą aplikację na telefon DailyRoadslink Nagrywa wszystko co się dzieje przed naszą maską. Zainstalowałem i sprawdziłem, możemy nagrywać i robić zdjęcia. Szukałem takiej aplikacji ze względu na sytuację jak miała kiedyś miejsce na drodze, Gostek wymusił pierwszeństwo zmuszając mnie do hamowania dałem po klaksonie a on pokazał mi do środkowego lusterka (palec...) następnie tuż przed maską przyhamował kilka razy by mnie wkurzyć. Jechałem za nim ale gostek wjechał na teren jednostki wojskowej, jak bym miał tą całą sytuację nagraną gostek by odpowiedział za swoje zachowanie na drodze a tak nic.

Poniżej filmik nagrany prze zemnie, nagrywa po minucie a przejście ma raptem 2 sekundy.

[youtube][/youtube]
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: 10 sty 2010, 21:26
Przebieg: 131000
Silnik: 1.4 V8 + LPG
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 320 razy
Otrzymał podziękowań: 346 razy

Post autor: Tomek »

Fajne :) Ściągnę sobie :)
Awatar użytkownika
mwas
Prezes
Prezes
Posty: 6935
Rejestracja: 15 lut 2010, 11:51
Przebieg: 218600
Silnik: 1.4 8v
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 401 razy
Otrzymał podziękowań: 943 razy
Kontakt:

Post autor: mwas »

pawe1_c, nie bardzo rozumiem ideę tego programu... przecież funkcję nagrywania filmów ma w tej chwili każdy telefon wyposażony w aparat :pomysli Jakie dokładnie korzyści daje ta aplikacja ?
Linea Dynamic 1.4 8V '2007
Awatar użytkownika
ślimak
Administrator
Administrator
Posty: 3805
Rejestracja: 03 gru 2009, 21:39
Przebieg: 7000
Silnik: 2.0 HYBRID
Rocznik: 2022
Lokalizacja: Bytom
Podziękował: 623 razy
Otrzymał podziękowań: 468 razy
Kontakt:

Post autor: ślimak »

Rozumiem,że to lata na ANDROIDZIE ?
88=))
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

Rozumiem,że to lata na ANDROIDZIE ?
Dokładnie Android. Co do pytania mwas Każda komórka ma kamerę i można się nią posługiwać, natomiast tą aplikacją jest to znacznie wygodniejsze, mamy jak na dłoni obsługę kamery jak i aparat, wszystko na wieszku i co najważniejsze obsługa tego podczas jazdy nie rozprasza. Zasadniczo, stosowanie działa jak czarna skrzynka wideo lub dashcam auto DVR, wszystko nagrywania, ale tylko zachowując to, co użytkownik jest naprawdę zainteresowany użytkownik jest zazwyczaj kierowca samochodu, który może teraz szybko i bezpiecznie przechwytywania sekwencji wideo z ważnych zdarzeń drogowych. współpracuje z GPSem

Dzisiaj natrafiłem na również fajne urządzenie Samochodowa czarna skrzynka od Media-Tech cena to około 270 zł. http://www.media-tech.eu/media-tech/pro ... owe/MT4036" onclick="window.open(this.href);return false; powiem wam że to urządzenie mi się podoba i kto wie może sobie je kupię :) Poniżej jego zdjęcie.

[ Dodano: |10 Wrz 2011|, o 22:33 ]
ślimak pisze:Rozumiem,że to lata na ANDROIDZIE ?
Znalazłem aplikację również na windows mobile Black box-y dla windows mobile Dwa programy pozwalające na telefonach z Windows Mobile wykorzystać kamerę jako rejestrator trasy.

pierwszy AutoDVR Więcej na http://translate.google.pl/translate?hl ... rmd%3Divns" onclick="window.open(this.href);return false; Program pozwalający wykorzystać telefon z windows mobile jako samochodową video kamerę. Ciekawą funkcją jest możliwość zwinięcia programu do tray'a po uruchomieniu nagrywania. W sieci dostępne są wersje językowe angielska i polska. Program na HD2 wiesza się i to nie tylko program ale i całe urządzenie.
drugi MyDVR http://www.mydvr.ru" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Sympatyk forum :-)
Awatar użytkownika
emmer
klubowicz
klubowicz
Posty: 6032
Rejestracja: 08 gru 2009, 9:18
Przebieg: 32000
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował: 41 razy
Otrzymał podziękowań: 120 razy

Post autor: emmer »

najśmieszniejsze jest to że jak by się ten niegrzeczny Pan :) uparł to nic mu nie możesz zrobić. zapis ten nie może byc podstawą w sporze. ostatnio dużo o tym było w TVN Turbo
Awatar użytkownika
cichy
klubowicz
klubowicz
Posty: 3701
Rejestracja: 12 sie 2010, 23:49
Przebieg: 217000
Silnik: 2.0 110KM HDi
Lokalizacja: LBN
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podziękowań: 82 razy
Kontakt:

Post autor: cichy »

emmer pisze:najśmieszniejsze jest to że jak by się ten niegrzeczny Pan :) uparł to nic mu nie możesz zrobić. zapis ten nie może byc podstawą w sporze. ostatnio dużo o tym było w TVN Turbo
całe szczęście się to zmienia "Nagranie przebytej trasy może być dowodem w wykroczeniach drogowych i kolizjach, a nagranie potencjalnych dowodów kolizji pomoże uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej." w jednym z odcinków Turbo kamery była mowa o tym i powiem że niektóre sprawy z wykroczeń miały swój finał pozytywny właśnie dzięki nagraniom z takich kamerek.

-- 19 mar 2014, o 10:55 --

iCoyote - unikaj korków i mandatów

http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,iCo ... omosc.html
Sympatyk forum :-)
ODPOWIEDZ